گزارشی از برگزاری مراسم اختتامیه مسابقه حدیث رمضان اعلام برندگان

مراسم اختتامیه مسابقه بزرگ حدیث رمضان طبق اعلام قبلی در روز سه شنبه هفدهم مرداد ماه یکهزار و سیصد و نود و شش  در محل موسسه انصار الحسین بعلیه السلام با حضور جمعی از شرکت کنندگان در مسابقه و دیگر مدعووین برگزار شد.
 
این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری قرآن جناب آقای کوهی آغاز گردید.
 
در بخش آغازین مراسم اختتامیه ، قرعه کشی برندگان جوایز مشهد مقدس صورت پذیرفت . قرعه کشی در بین کسانی برگزار گردید که تمامی 20 سوال مسابقه پایانی پاسخ صحیح داده بودند . 
 

 
تمامی قرعه کشی های مراسم اختتامیه توسط نرم افزار ویژه طراحی شده برای این امر صورت گرفت . در این نرم افزار امتیازات مسابقه روزانه تاثیر مستقیمی در احتمال برنده شدن افراد در مسابقه پایانی می گذاشت .
  
در بخش بعدی مراسم جناب حجت الاسلام والمسلمین شیخ مهدی رفعتی (یکی از کارشناسان مسابقه بزرگ حدیث رمضان)  دقایقی به ایراد سخنرانی پرداخته و در اهمیت فعالیت های فرهنگی در فضای مجازی تاکید نمودند .
 
در ادامه این مراسم برای دو جایزه دیگر نیز قرعه کشی صورت گرفت.
قرعه کشی 8 ربع سکه برای عزیزانی که در مسابقه روزانه موفق به کسب 110 امتیاز و بیشتر شده بودند و همچنین قرعه کشی 14 سفر زیارتی عتبات عالیات برای کسانی که به کل مسابقه پایانی به درستی پاسخ داده بودند .
  
نقطه عطف مراسم اختتامیه مسابقه حدیث رمضان وقتی رقم خورد که مجری از کربلا نرفته ها خواست تا دستان خود را بالا ببرند . در همین هنگام یکی از خیرین حاضر هزینه سفر به عتبات عالیات کربلا نرفته ها را تقبل نمود که باعث شد تا حا ل و هوایی عجیب بر فضای مراسم حکم فرما گردد .
 
همچنین بخشی از مراسم اختتامیه مسابقه حدیث رمضان به ارائه گزارشی از روال برگزاری مسابقه در سالهای سپری شده و ترسیم افق آینده مسابقه اختصاص یافت .
 
در پایان مراسم نیز بین عزیزان حدیث رمضانی حاضر در مراسم اختتامیه قرعه کشی شد و جوایزی نیز بین حضار توزیع گردید .
 
   1396/5/22 16:01