اصلاعیه شماره 2 مدیریت اجرایی مسابقه بزرگ حدیث رمضان


با توجه به درخواست های مکرر عزیزان ، توضیحاتی چند در مورد نحوه کسب جوایز تقدیم میگردد .

به اطلاع شرکت کنندگان در مسابقه حدیث رمضان میرسانیم جوایز این مسابقه در سه بخش تقدیم میگردد .
1. جوایز شرکت کنندگان در مسابقه روزانه : پس از پایان مسابقه هر روز بین عزیزانی که به سوال آن روز پاسخ صحیح داده اند قرعه کشی صورت گرفته و ساعت 13 روز بعد برندگان اعلام میگردند . ( در این بخش 4 جایزه 50 هزار تومانی برای هر روز تقدیم میگردد )
 
2. جوایز امتیازی : به ازای هر پاسخ صحیح در مسابقه روزانه 5 امتیاز به شرکت کنندگان تعلق خواهد گرفت . کسانی که در پایان 24 قسمت مسابقه روزانه بتوانند به 22 سوال پاسخ صحیح بدهند 110 امتیاز کسب خواهند نمود . بین عزیزانی که در این بخش بیشتر از 110 امتیاز کسب نموده اند نیز یک قرعه کشی صورت خواهد گرفت و جوایزی تقدیم عزیزان خواهد شد . (برای اسن بخش جوایزی ارزنده در نظر گرفته شده است)
 

3. جوایز مسابقه پایانی : در بازه زمانی 1 تیر (27 ماه مبارک رمضان) لغایت 4 تیر (30 ماه مبارک رمضان) مسابقه پایانی برگزار خواهد گردید . در این مسابقه 20 سوال مطرح خواهد گردید و شرکت کنندگان به صورت یکجا به هر 20 سوال پاسخ خواهند داد .
کسانی که به تمامی 20 سوال پاسخ صحیح بدهند در قرعه کشی مسابقه پایانی شرکت داده خواهند شد .

 توجه به این نکته حائز اهمیت می باشد که امتیاز های جمع آوری شده در مسابقه روزانه در برنده شدن افراد در مسابقه پایانی اثر گذار خواهند بود . (در این بخش زیارت عتبات و عالیات و مشهد مقدس تقدیم برندگان خواهد شد)
   1396/3/6 15:00